אריאל רוט משרד תיווך

אריאל רוט משרד תיווך

אריאל רוט – איך לבחור משרד תיווך?

מוכרים דירה? כיצד לבחור משרד תיווך שיתאים לך? על שאלה זו עונה אריאל רוט משרד תיווך.

מכירת דירה היא החלטה חשובה, מסביר אריאל רוט משרד תיווך. אריאל רוט הוא בעלים של סוכנות נדל"ן. לדבריו זה ישפיע על אורח החיים שלך, ואתה צריך לוודא שזה הזמן הנכון. בדרך כלל, תרצה למכור בהקדם האפשרי כדי לקבל את מירב הכסף מהמכירה שלך.

אריאל רוט - איך לבחור משרד תיווך?

אתה גם צריך להחליט אם אתה הולך לעשות את זה בעצמך או להשתמש בסוכן נדל"ן. עדיף לשכור מומחה בתחום שידריך אותך בתהליך. הם יעזרו לכם לקבוע את המחיר הנכון ולשווק את הדירה שלכם כדי למצוא את הקונים הטובים ביותר.

כללים חשובים

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא מה אתם מחפשים בדירה. רוצים מיקום שקט או קרבה לעיר? כדאי לחשוב גם על השכונה והשירותים שלה. אם אתה רוצה לגור בבניין רב קומות, זה יקר יותר מבית עירוני או דירה.

אם אתם מחפשים דירה חדשה, קחו בחשבון עד כמה היא קרובה לעבודה או לבית הספר שלכם. כדאי גם לקחת בחשבון את מאפייני החניה והאבטחה של הבניין. אתה יכול גם למצוא עסקה טובה על דירה על ידי רכישת דירה שנמצאת בבנייה. זה אולי לא רעיון מצוין עבור מישהו שצריך לעבור לגור במהירות, אבל זו אפשרות טובה למשקיעים.

ברגע שיש לך תמונה ברורה של מה שאתה מחפש, זה הזמן להתחיל לעשות קניות. יש הרבה סוכנויות שמתמחות בנדל"ן. מצא כמה שאתה רוצה לעבוד איתם וראיין אותם. אל תסתכל רק על שיעורי העמלות של הסוכן. עדיף למצוא סוכנות שתיתן לך את המחיר נטו הגבוה ביותר (מחיר מבצע בניכוי עמלת הסוכן). זה יהיה יקר יותר מחסכון של כמה אלפי דולרים על ידי עבודה עם ברוקר חסר ניסיון.

כאשר אתה נפגש עם מתווך, שאל על הניסיון והרקורד שלו במכירת דירות בשכונה שלך וטווח המחירים. אם יש להם רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, זה סימן מצוין. כמו כן, עליך לבדוק באתר האינטרנט שלהם כדי לראות מה הם מפרסמים על המכירות האחרונות. אם יש להם נוכחות פעילה בבלוג ובמדיה חברתית, זה סימן טוב שהם בקיאים בשוק.

לאחר פגישה עם כמה מתווכים, תצטרך לבחור את זה שאתה רוצה שייצג אותך. לאחר שהחלטת על הסוכן, הקפד לקרוא את החוזה שלו בעיון. יש הרבה פרטים באותיות קטנות שאתה צריך להבין.

לפני שאתם מוציאים את הדירה שלכם לשוק, כדאי להעריך אותה. לאחר מכן, יהיה לך מושג ברור לגבי ערך הדירה שלך. באופן אידיאלי, עליך לשאוף למכור אותו במעט מתחת לשווי ההערכה שלו. מחיר מבוקש נמוך ימשוך יותר קונים פוטנציאליים ויזרז את תהליך המכירה. מצד שני, אם תמחרו את הדירה שלכם בצורה מוגזמת, היא תשב בשוק לאורך זמן ותרתיע קונים פוטנציאליים.